Menu

GÜZEL KALALIM


3341.gif

Bazen bazı insanlar veya bazı mesajlar hayatınızı değiştirir. Değişim o kadar yavaş olur ki sonuç sel gibi indiğinde ne ölçüde kötü veya iyi yolda değiştiğinizi görürsünüz.

Geçmişiniz geleceğinizin aynasıdır. Her zaman sizin aynanız örnek olmayabilir. O zaman başkasının aynasını kullanmaya çalışın. Beden olmadan özel güzel bir yüz veya dehşet bir beyin tekerlekleri olmayan araba gibidir. Tüm güzel hislerin askeri olan bedeni beslemek lazım.

Cocuğumuz öğretileri ve emirleri yerine getirir. Ama öyle güçlüdür ki öğretileri yönlendirebilir, temizliyebilir enerji üretir tüketmek adına ve her tüketi bir üretimdir. Artık kaybedilen enerji sağlıklı uzun yaşam, güzel bir görünüm ve güzel bir bakış açısıyla yer değiştirir. Bedeninizi çocuğunuz olarak kabul ederseniz artık sağlıklı güçlü güzel hoş hayata karşı pozitif bir bakış açısı yakalarsınız. Sağlıklı çocuk ağlamaz işte mutluluğun anahtarı o huzur.

Her insanın bir kapasitesi vardır. Bu çıtayı birkaç katına çıkarabilirsiniz. Bale bu kapasiteyi zorlama sanatıdır. Esneklik esastır. Esneklik estetikle yoğrulur teknikle pişirilir. Farklılık çok kaliteli bir malzeme kullanılması iyi ahçının elinde çıkması.

Uzun süren sanat yaşamımın sonunda üretilen sanatı yönetme becerisine sahip oldum. Fabrikada kendi dünyamda yaşayamadım. Servisi hep yerine süsleyip ulaştırmakla uğraştım. Benim için işin bittiği yer son el ,tüketilen nokta oldu. Seyredilen bir gösterinin yönetmeni olmak benim tekrar üretebildiğim nokta idi.

Tüm hayatımı insanları doğruma doğru yönlendirmeye çalışmak ile geçti. Başarısız olduğum yerler ise kirli beyinler oldu. Yaşama heycanı olmayan hep kötülükler bekleyenlere hiç ulaşamadım.

BU GÜN DAHA GÜÇLÜ OLMAK, BU GÜN DAHA SAĞLIKLI OLMAK, BU GÜN DAHA MUTLU OLMAK, BU GUN DAHA GÜZEL OLMAK; SADECE BİZİM ELİMİZDE!